Výrobci / značky
Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Novinky
Záhadná umrtí po kouření elektronických cigaret objasněna. Může za ně zřejmě acetát vitamínu E, zjistili v USA.

Záhadná umrtí po kouření elektronických cigaret objasněna.Může za ně zřejmě acetát vitamínu E, zjistili v USA.   Za onemocněními plic či dokonceúmrtími spojovanými s elektronickýmicigaretami stojí s nejvyšší pravděpodobnostíacetáty vitamínu E. Vyplývá...

více

Co znamená VV, VW, RVV, RVW nastavení ?

Úvod NávodyCo znamená VV, VW, RVV, RVW nastavení ?

VV nastavení: Zkratka VV značí „variable voltage“ což v překladu znamená proměnlivé napětí. Díky nastavení napětí docílíte různého množství dýmu při e-kouření. Čím větší je napětí, tím víc se bude žhavit spirálka ve spalovacím systému, který pak bude produkovat větší množství dýmu.

VW nastavení: VW znamená „variable wattage“ neboli proměnlivý výkon. Různé nastavení výkonu pak také umožňuje různou škálu dýmivosti a kromě toho také nastavení výkonu udržuje konstantní napětí baterie, jinak řečeno při změně odporu atomizéru stačí mít nastavený výkon baterie a ta pak sama automaticky upraví napětí.

RVV nastavení: Toto nastavení „real-time variable voltage“ ve své podstatě znamená, proměnlivost napětí v průběhu potažení. V My Vapor Record softwaru se dá tento mód přednastavit a při jeho použití při kouření pak grip sám v průběhu potažení upravuje napětí právě podle nastavení z počítače.

RVW nastavení: Díky „Real-time variable wattage“ neboli nastavení výkonu v průběhu určitého časového úseku se dá docílit proměnlivosti výkonu v průběhu potažení (max. 10 sekund). Tento mód se opět musí přednastavit pomocí „MVR“ softwaru v počítači a po jeho zvolení pak baterie sama upravuje výkon v průběhu potažení dle předchozího nastavení. Navíc je RVW v podstatě rozdělen na tři různé módy (RVW1, RVW2 a RVW3), takže máte k dispozici tři různá nastavení pro různé druhy liquidů / příchutí.

Copyright 2017 - 2021 © jakuma.cz